ماساژ سوئدی


ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی شناخته شده ترین نوع ماساژ در جهان است و بخاطرمعرفی آن توسط یک فیزیولوژیست سوئدی به این نام نامیده شده است.  او در سال 1850 میلادی این تکنیک را در دانشگاه استکهلم توسعه داد.این ماساژ پایه و اساس انواع دیگر ماساژ از جمله ماساژ ورزشی، ماساژ بافت عمیق و ماساژ آروماتراپی است. و از طریق مطالعه بر روی فیزیولوژی، ژیمناستیک، وبا اقتباس ازتکنیک های ماساژ چین، مصر، یونان و روم ساخته شده است.

مزایای ماساژ سوئدی

مزایای ماساژ سوئدی متعدد است و بسته به اینکه چه تکنیک هایی استفاده می شود متفاوت خواهد بوداساسا هر درمانی یکی از  سیستم های بدن را تحت تاثیر قرار می دهداین شامل سیستم لنفاوی، بافت همبند، عضلات و اعصاب می شودهنگامی که یک ماساژور یک ماساژ سوئدی را ارائه می دهد، آنها تلاش می کنند تا جریان خون را به سمت قلب حرکت دهند، که به طور قابل توجهی گردش خون را در سراسر بدن افزایش می دهد.

یکی از بزرگترین مزایای ماساژ سوئدی این است که چگونه بر سیستم لنفاوی تاثیر می گذارداین سیستم مستقیما مسئول تمیز کردن سموم بدن ، باکتری و ویروس هاستهنگامی که ماساژ سوئدی را دریافت می کنید، ماساژ کمک می کند تا سیستم لنفاوی خود را دوباره احیا کنید وسموم را از بین ببرید.

درمان همچنین کمک می کند تا مایعات غیر ضروری را مانند اسید لاکتیک از عضلات تخلیه کنیدمهم است که دریافت کننده ماساژ مقدار زیادی آب بنوشید، که به بدن برای دفع  مواید زائد بافتی کمک می کند.

ماساژ سوئدی همچنین با آرامش و  رفع تنش عضلانی در بدن کمک می کندیکی از دلایلی که بسیاری از مردم در طی یک تعطیلات در یک ماساژ سوئدی شرکت می کنند، دستیابی به بالاترین میزان آرامش در طول زمان خود است.

ما باید از آقای لینگ  برای پیشرفت  و توسعه ماساژ سوئدی در تمام سال های گذشته تشکر کنیمماساژ سوئدی یکی از روش های مؤثر روانپزشکی است که امروزه به طور  شایع استفاده می شودماساژ سوئدی قسمت های مختلف سیستم های بدن را تحت تاثیر قرار می دهد و سلامت و آرامش عمومی را در فرد افزایش می دهد.

گردآوری شده توسط ادمین

مرکز سلامت نگر الوند
شیراز بلوار معالی آباد نبش دوستان
ساختمان اداری الوندطبقه4واحد402
07136342212

 

 ماساژ ماساژسوئدی ماساژشیراز ماساژمعالی آباد