افزایش اثرات ماساژ


افزایش اثرات ماساژ

افزایش اثرات ماساژ

 اگر می‌خواهید در طول ماساژ بیشتر لذت ببرید، در این مقاله با ماه همراه باشید.
از گذشته تا به امروز ماساژ یکی از بهترین تسکین دهنده های روح و جسم انسان بوده، یک ماساژ خوب علاوه برنوع ماساژ روغن تخت موزیک و چیزهایی از این قبیل به موارد دیگری هم نیاز دارد ک تا بحال کمتر به آنها اشاره شده است.
1. قبل و بعد ماساژ دوش بگیرید، دوش گرفتن قبل ماساژ باعث میشود بافت های پوستی بدن تمیز شده و  خونرسانی بهتری در سطح پوست شکل گیرد و در پایان ماساژ دوش گرفتن، (آب سرد) باعث می‌شود بدن بعد از یک ماساژ ریلکسیشن و احساس بی حالی بعد ماساژ از بین برود و بدن به نوعی کاملا سرحال شود
2. در هنگام ماساژ صحبت نکنید، تحقیقات نشان داده که افرادی ک در محیطی آرام و بدون صحبت ماساژ می‌گیرند تاثیری ۲ برابر نسبت به محیطی با سر صدا می گیرند
3. نیم ساعت قبل از ماساژ غذای سنگین و نوشیدنی نخورید، غذای سنگین در هنگام ماساژ باعث می‌شود که به معده شما فشار وارد شود و در طول ماساژ احساس ناراحتی در شکم خود داشته باشید.
4. قبل از ماساژ روغن خود را انتخاب کنید، بعضی از افراد به برخی از روغن ها حساسیت دارند، بهتر است قبل از ماساژ با ماساژور در این رابطه حرف بزنید.
5. در جای سرد ماساژ نگیرید، در اتاق ماساژ اگر احساس سرما کردید فورا به ماساژ اطلاع دهید.
6.  موهای خود را قبل ماساژ شسته و با ژل و تافت ماساژ سر نگیرید، در هنگام گرفتن ماساژ سر، اگر موها به هم چسبیده باشند این ماساژ کمی برای شما اذیت کننده می‌شود و  موهایتان کشیده و یا حتی کنده می شود.
7. قبل ماساژ اسپری بدن بزنید، در اینجور مواقع منافذ پوست باز شده، و در هنگام ماساژحسی با طروات و  لطیف به شما دست می دهد.
8. حوله ملافه و شورت یک بار مصرف به همراه داشته باشید، وسایل شخصی از لحاظ بهداشتی برای هر فرد مناسب تر است.
9. در طول ماساژ چشمانتان را ببندید ، ماساژ با چشمان باز حس ترس و نا امنی به بدن القا می‌کند ، اما با چشمان بسته با خیالی آسوده تر ماساژ       می گیرید و ریلکس تر می شوید
10. چرت زدن در هنگام ماساژ نشانه خوبیست، اگر در هنگام ماساژ شما کمی خوابتان برد، به دلیل ترشح هورمون ملاتونین است.
11. بعد از اتمام ماساژ کمی در همان محل دراز بکشید، این کار باعث میشود بدن در همان حالت ریلکسی خود بماند.
بهترین ماساژ ها در مرکز سلامت نگر الوند
علیرضا ایزدی
 
 

مرکز سلامت نگر الوند
شیراز بلوار معالی آباد نبش دوستان
ساختمان اداری الوندطبقه4واحد402
07136342212

 ماساژ لذت از ماساژ خانه ماساژ شیراز ماساژمعالی آباد